Logo WTZ Stoczek Łukowski

Warsztaty teatralne w Białej Podlaskiej

Dnia 5 września 2019 roku odwiedziliśmy Warsztat Terapii Zajęciowej w Białej Podlaskiej, gdzie odbyły warsztaty teatralne ze znanym aktorem Jarosławem Jakimowiczem. Aktor opowiadał nam o swojej pracy i rolach w jakich wystapił, m.in postać gangstera Cichego w filmie "Młode Wilki"' serialach: "Pierwsza Miłość", "Na dobre i na złe", "Złotopolscy". Najbardziej zapamiętałam go z roli Romana Korczyńskiego w "Pierwszej Miłości"

Następnie pan Jarosław zaprezentował, jak wygląda casting do roli telewizyjnej. Każdy uczestnik miał możliwość wzięcia udziału w zabawie i pokazania swojego talentu z jak najlepszej strony.

 

Dla mnie była to doskonała okazja do wykazania się talentem wokalnym. Na początku swojego programu artystycznego wykonałam piosenkę mojej ulubionej wokalistki Anny Jantar, pt. "Za każdy uśmiech Twój", a następnie "Laleczkę z Saskiej Porcelany" Anny Patrini. Moje wykonania zebrały burzę oklasków i słowa uznania od pana Jakimowicza.

Kolejnym etapem warsztatów było odgyrwanie scenki napadu na bank z filmu "Młode Wilki". W filmowe role wcielili się uczestnicy spotkania. Każdy z nas dostał scenariusz i uczył się roli. W scence wzięli udział moi warsztatowi koledzy i koleżanki. Myślę, że bardzo dobrze się spisali.

Na koniec spotkania zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z panem Jarosławem Jakimowiczem i zdobyliśmt jego autograf.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artykuł został napisany przez uczestniczkę pracowni komputerowej - Izabelę Kraszkiewicz

WTZ zaprasza

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

maj 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.